David Nedoma
Zdeněk Drábík

montáže suchých staveb - sádrokarton

telefon
777940160
Co ukryjí minerálními podhledy?

Pokud potřebujete schovat popraskaný, křivý nebo vysoký strop či rozvody elektřiny, které kazí dojem z interiéru, nebo chcete utopit bodová světla, ale i vytvarovat strop netradičním způsobem, případně získat úložný prostor, nechte si instalovat minerální kazetové stropní podhledy. Sníží a zakryjí strop a zvýší estetickou hodnotu interiéru. Dosáhnete také lepší izolace a dokonalejších akustických a protipožárních vlastností stropu.

Výhody minerálních podhledů (kazetových stropů)

Minerální podhledy jsou estetické, hygienické, jednoduše omyvatelné a odolné vůči vlhkosti, požáru a mechanickému poškození. Příjemné je zlepšení akustických a tepelně-izolačních vlastností stropu. Zabraňují také množení bakterií a vzniku plísní. Montáž podhledů je snadná, poskytují dostatečný vstup do meziprostoru (snadné opravy instalací), umožnují umístění osvětlení a nabízí široký výběr z materiálů, barev a povrchových úprav. Další vlastnosti kazetových podhledů je možné ovlivnit dodatečnými úpravami - lze například posílit jejich akustické nebo protipožární vlastnosti.

Certifikovaná firma pro sádrokartonové konstrukce Rigips & Knauf!

Provádíme monzáže minerálních (kazetových) podhledů, aquapanelů, zateplovacích systémů, podlah, střešních oken velux, roto, registraci v programu zelená úsporám, stavby RD na klíč atd. Cenové nabídky ZDARMA!


©2013 David Stečínský - Prodej, servis, opravy počítačů, software a IT nejen pro Svitavy a okolí - grafika, DTP, www, 3D
Zajímavé odkazy: www.pocitace-svitavy.cz ; www.optikaiva.cz ; www.advokat-pravnik-praha.cz ; www.tesarstvizahalka.cz ; www.livecar.cz