David Nedoma
Zdeněk Drábík

montáže suchých staveb - sádrokarton

telefon
777940160
Montované podlahy z OSB desek

OSB desky jsou velkoplošné víceúčelové desky vyráběné technologií lepení třísek (štěpek) s přesně definovanými parametry. Neobsahují přirozené vady dřeva, jako jsou suky, trhliny, zárosty a podobně.Jedná se o všestranný konstrukční materiál s výbornými mechanickými vlastnostmi, zejména v pevnosti v ohybu, tlaku a tahu. Podlahy z dřevotřískových desek volíme především z finančních důvodů. Dřevotřískové podlahy tak najdeme například v některých obchodech nebo kancelářích.V bytových stavbách se většinou jedná o podlahy provizorní jako podklad pro dřevěnou či laminátovou podlahu.

Cílem je tedy získat rovný a pevný povrch bez prasklin a nežádoucích spár. Na takto připravený povrch lze bez problémů pokládat parkety, plovoucí podlahy i náročnější povlakové krytiny jako PVC. Dřevotřískové desky se vyrábějí ve dvou variantách - s hladkými hranami nebo na pero a drážku určené pro spojování. OSB desky spojované na pero a drážku nám zajistí zvláště hladkou a pevnou podlahu. OSB desky splňují požadavky norem na obsah formaldehydu, jako pojiva se používají látky na bázi pryskyřic. Tyto desky jsou tedy ze zdravotního hlediska bezpečné.

Certifikovaná firma pro sádrokartonové konstrukce Rigips & Knauf!

Provádíme monzáže minerálních (kazetových) podhledů, aquapanelů, zateplovacích systémů, podlah, střešních oken velux, roto, registraci v programu zelená úsporám, stavby RD na klíč atd. Cenové nabídky ZDARMA!


©2013 David Stečínský - Prodej, servis, opravy počítačů, software a IT nejen pro Svitavy a okolí - grafika, DTP, www, 3D
Zajímavé odkazy: www.pocitace-svitavy.cz ; www.optikaiva.cz ; www.advokat-pravnik-praha.cz ; www.tesarstvizahalka.cz ; www.livecar.cz