David Nedoma
Zdeněk Drábík

montáže suchých staveb - sádrokarton

telefon
777940160

VELUX je světově největší výrobce střešních oken nabízí širokou škálu výběru rolet, žaluzií a dalších doplňků ve stejné kvalitě a elegantním designu, jako střešní okna. Rolety a žaluzie VELUX pro střešní okna VELUX - to je samozřejmá volba pro miliony lidí po celém světě.

ROTO je tradiční a mezinárodně uznávaný výrobce střešních oken a solárních systémů. Je také již desítky let ověřeným a zkušeným partnerem pro optimální využití podkrovních prostor. Všechny produkty jsou konstruovány podle nejnovějších technických poznatků s přihlédnutím na vysokou užitnost s komfortním ovládáním a propracovaným designem.

Certifikovaná firma pro sádrokartonové konstrukce Rigips & Knauf!

Provádíme monzáže minerálních (kazetových) podhledů, aquapanelů, zateplovacích systémů, podlah, střešních oken velux, roto, registraci v programu zelená úsporám, stavby RD na klíč atd. Cenové nabídky ZDARMA!


©2013 David Stečínský - Prodej, servis, opravy počítačů, software a IT nejen pro Svitavy a okolí - grafika, DTP, www, 3D
Zajímavé odkazy: www.pocitace-svitavy.cz ; www.optikaiva.cz ; www.advokat-pravnik-praha.cz ; www.tesarstvizahalka.cz ; www.livecar.cz